Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

No Corners

September 21, 2022 - 8:30 pm - 9:30 pm

No Corners – Decadance Co – Singapur / 50 dk.  

No Corners, konforun sınırlarını inceler ve yorulmadan yöneldiğimiz, çok aranan yaşam kalitesini çevreleyen psikolojik alanı tartışır. Toplumda bir iz bırakmak için bireyler olarak kendimizle ne kadar rahatız ve başkalarının kendilerini dahil edilmiş hissetmeleri için rahatlık fikrini nasıl değiştiririz? No Corners sinema sanatçısı Khairulhakim ile iş birliği yaparak, duyguları taşıma ve harekete geçirme fikrini daha da ileriye taşımak için  bu medyumu kullanarak rahatlık ve rahatsızlık arasındaki iki arada hali derinlemesine inceliyor. 

Decadance Co, oldukça kapsayıcı bir sanat yapma sürecini, kalite odaklı sunumları ve topluluklara anlamlı uygulamalarını takip etmeyi amaçlayan ortak çalışmaya dayalı bir çağdaş dans topluluğudur. Edwin Wee ve Rachel Lum tarafından kurulan grup, her zaman hem sanatçılara hem de izleyicilere meydan okuyan çok disiplinli işler geliştirmenin peşindedir.

 

Decadance Co 

 

Koreografi: Rachel Lum 

Film: Khairulhakim 

Performans: Rachel Lum, Steph Rae Yoong, Joanne Seow 

Yapımcı: Edwin Wee 

 

Süre: 50 Dk / Tek Perde

Tür: Dans

No Corners – Decadance Co – Singapur / 50 min.  

No Corners examines the boundaries of comfort and negotiates the psychological space surrounding that highly sought after quality of life we tirelessly navigate towards. How comfortable are we with ourselves as individuals to leave a mark in society and how do we alter the idea of comfort for others to feel included? 

In collaboration with film artist Khairulhakim, No Corners dives deep into the in-between state of comfort and discomfort by using the medium to further push the idea of transporting and stimulating emotions. 

 

Decadance Co is a collaborative contemporary dance company aimed at pursuing a highly inclusive process of art making, quality-driven presentations and meaningful applications to communities. Founded by Edwin Wee and Rachel Lum, they are always looking to develop multi-disciplinary works that challenges both artists and audiences. 

 

Presented by Decadance Co

Choreographed by Rachel Lum

Film by Khairulhakim

Performed by Rachel Lum, Steph Rae Yoong, Joanne Seow

Produced by Edwin Wee

Detaylar

Tarih:
September 21, 2022
Saat:
8:30 pm - 9:30 pm

Organizatör

Istanbul Fringe Festival
E-posta:
info@fringeistanbul.com
View Organizatör Website

Mekan

Sahne: Alan Kadıköy
Adres: Acıbadem, YÜZME HAVUZU YANI, KOŞUYOLU MAH.MUHİTTİN ÜSTÜNDAĞ CAD, Alidede Sk. NO:2/1
İstanbul, Kadıköy 34718
+ Google Haritalar
Telefon:
(0216) 414 38 00