2019 Istanbul Fringe Festival’e birçok farklı şekilde katılabilirsiniz;

Oyuncu / Grup / Topluluk Olarak

Istanbul Fringe Festival’in 2019 yılı başvuru süreci sona erdi. 2020 Istanbul Fringe için 2020 Ocak ayı ortası itibariyle bu web sitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Gönüllü Olarak

2019 Istanbul Fringe Festival’i boyunca bizlere yardım etmek ister misiniz? Aşağıdaki gönüllü başvuru formunu doldurarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

GÖNÜLLÜ FORMU

Mekân Olarak

Istanbul Fringe Festival’inin gösterimlerine mekan olarak ev sahipliği yapmak veya gerçekleşecek diğer etkinlikler için alan sağlamak isterseniz bizimle info@fringeistanbul.com  adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.  

Sponsor / Kurum Olarak

Kurumunuzun Istanbul Fringe Festival’e destek olabileceğini düşünüyorsanız, çeşitli sponsorluk seçeneklerimiz hakkında bilgi almak için bizlerle info@fringeistanbul.com adresi üzerinden iletişime geçebilir ve bizleri olası işbirliklerini konuşmak üzere davet edebilirsiniz.

BağışÇı Olarak

2019 yılında ilk defa düzenlenecek olan Istanbul Fringe Festival boyunca vereceğiniz her destek bizler için çok önemli. Festivali kolayca destekleyebilmeniz için gereken planları hazırlayarak Festival boyunca yararlanacağınız ayrıcalıklar üzerinde çalışıyoruz.

Bağış linki yakında burada olacak! 


 
 
siyah.png